O nas

Poznaj nas bliżej!

pracownia-rekodziela-zizuza-o-nas

Nasze produkty powstają z myślą o osobach ceniących rękodzieło, poszukujących rzeczy nietypowych, ale też praktycznych.

Pracownia Zizuza została stworzona z myślą o Klientkach i Klientach poszukujących wyrobów jedynych w swoim rodzaju, pięknych i oryginalnych. Nasza pracownia jest małą, rodzinną firmą i specjalizuje się w szeroko rozumianym, szklanym rękodziele, a w ostatnim czasie próbujemy również swoich sił w ceramice. Tworząc wyjątkową i oryginalną biżuterię, rzeczy użytkowe, ozdobne, wciąż się rozwijamy i odkrywamy nowe możliwości materiału jakim jest szkło oraz glina.

Biżuteria ręcznie robiona na zamówienie

Jeżeli w naszym sklepie nie znalazłaś/eś wzoru, który najlepiej odpowiadałby Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się z nami. Postaramy się stworzyć produkt idealny dla Ciebie.

Dlaczego warto kupować w sklepie Zizuza?

Najwyższa jakość

W swojej pracy stosujemy wysokiej jakości materiały oraz wiedzę i doświadczenie, które pozwalają nam tworzyć wyjątkowe produkty.

Unikalne wzornictwo

Tworzymy rzeczy unikatowe, które stanowią doskonałą alternatywę dla akcesoriów z sieciówek. Rękodzieło jest idealnym pomysłem na prezent!

Wsparcie dla polskiej firmy

Jesteśmy małą, rodzinną firmą. Wszystkie produkty tworzymy z najwyższą starannością, z pasji do piękna.

O technice tworzenia naszej biżuterii

Pracujemy techniką fusingu oraz techniką Tiffany’ego. Fusing to technika polegająca na zgrzewaniu kilku warstw szkła dla osiągnięcia określonych efektów artystycznych

Szkło stapiane w ten sposób może mieć od kilku milimetrów do kilkudziesięciu centymetrów grubości Naszą biżuterię robimy na wzór szkła weneckiego z wyspy Murano. W środku zatapiamy różne tlenki metali między innymi tytan, kobalt, srebro, złoto. Dzięki temu widziany kolor jest różny w zależności od kąta patrzenia i padania światła.
Dzięki tej technice w naszej pracowni powstaje niepowtarzalna biżuteria, którą tworzymy z pasją i starannością, a każdy z przedmiotów jest wyjątkowy.
Technika Tiffany’ego polega na łączeniu ze sobą za pomocą taśmy miedzianej i cyny, różnych rodzajów szkła. My wykorzystujemy ją do robienia form ozdobnych oraz użytkowych, płaskich lub przestrzennych. W ceramice tworzymy głównie formy ozdobne, stosując do tego metodę odlewu.

Opinie o naszym sklepie

Opinie zebrane z naszego fanpage’a na Facebooku.

♦♦♦♦♦
Biżuteria bardzo starannie wykonana. Jest piękna. Blask oczek jest magiczny. Bardzo dobry kontakt. Ślicznie dziękuję i polecam

♦♦♦♦♦

Polecam firmę w 100 %. Wykonanie i jakość pierwsza klasa 😊 Zamówiłam wisiorek drzewko na żywo cuuudo, dostawa na drugi dzień. Polecam

♦♦♦♦♦
Błyskawiczna wysyłka, piękne i estetyczne wykonanie zamówionego produktu. polecam serdecznie !!!

Pracownia Rękodzieła Artystycznego Zizuza

Bądźmy w kontakcie

7 + 11 =