Zamówienia specjalne

Zamów rękodzieło skrojone na miarę Twoich oczekiwań!

Tworzymy unikalną biżuterię oraz wyroby ceramiczne, według autorskiego projektu.

Jeśli zainteresował Cię któryś z już niedostępnych produktów, masz własny pomysł na biżuterię lub po prostu chcesz zamówić coś wyjątkowego na specjalną okazję, napisz do nas! Wspólnie stworzymy założenia projektu, a następnie przystąpimy do pracy.

Czas oczekiwania na wykonanie zamówienia oraz cena są ustalane indywidualnie, w zależności od specyfiki zamawianego przedmiotu, ale zazwyczaj wynosi około dwa tygodnie.

pracownia-rekodziela-zizuza-o-nas

Dlaczego rękodzieło to doskonały pomysł na prezent?

UNIKALNOŚĆ – każdy wyrób rękodzielniczy jest niepowtarzalny, tworzony z pieczołowitością i pasją. Obdarowując bliską osobę takim upominkiem podkreślisz, że jest wyjątkowa.

PERSONALIZACJA – w naszej Pracowni możesz zamówić produkt skrojony na miarę. Dopasujemy rękodzieło do Twoich wymagań lub preferencji osoby, którą chcesz obdarować.

JAKOŚĆĆ – tworzymy rękodzieło ze sprawdzonych materiałów, kierując się doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat. Dzięki temu masz pewność, że obdarowana osoba dostanie produkt najwyższej jakości.

Opinie o naszym sklepie

Opinie zebrane z naszego fanpage’a na Facebooku.

♦♦♦♦♦
Biżuteria bardzo starannie wykonana. Jest piękna. Blask oczek jest magiczny. Bardzo dobry kontakt. Ślicznie dziękuję i polecam

♦♦♦♦♦

Polecam firmę w 100 %. Wykonanie i jakość pierwsza klasa 😊 Zamówiłam wisiorek drzewko na żywo cuuudo, dostawa na drugi dzień. Polecam

♦♦♦♦♦
Błyskawiczna wysyłka, piękne i estetyczne wykonanie zamówionego produktu. polecam serdecznie !!!

Pracownia Rękodzieła Artystycznego Zizuza

Bądźmy w kontakcie

6 + 14 =